Berchem Nicolaes - následovník (Haarlem 1620 - 1683 Amsterdam)
Krajina s pasoucím se stádem, nesignováno, olej na dřevěné desce, 30 x 25 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |